WwW.WoLF-TeaM.TK
Kolay Kasma Taktikleri Uyeol
WwW.WoLF-TeaM.TK
Kolay Kasma Taktikleri Uyeol
WwW.WoLF-TeaM.TK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.WoLF-TeaM.TK

Sitemizden Daha İyi Yararlanmak Ve Güvenliğiniz İçin Lütfen Google Chrome Kulannın,ChatBoxta Online Olursanız Sevınırım.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKolay Kasma Taktikleri Torpilli
Sitemize Yetkili Alımları Vardır! Lütfen Forum Kurallarını Okuyarak Hareket Ediniz

Kolay Kasma Taktikleri

3 posters
YazarMesaj
tmataso
Teğmen
Teğmen
tmataso

Kolay Kasma Taktikleri Cc11
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 172
<b>Nerden</b> Nerden : Unuttum :D
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 21/08/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2
Kolay Kasma Taktikleri S10
Kolay Kasma Taktikleri 12669910

Kolay Kasma Taktikleri Empty
MesajKonu: Kolay Kasma Taktikleri   Kolay Kasma Taktikleri EmptyPaz Ocak 02, 2011 4:41 pm

Öncelikle Selamun Aleyküm size kolay kasmanın bir kaç yolunu vericem bilenler çok ama bilmeyenlerde var eminim neyse ben esas konuya geçiyim

Altın kasmak istiyorsanız ve her hangi bir %30 malzemeniz yoksa s2 yıkımı ve uyku modu önerilir eğer ben hem kurtlu hem insanlı istiyorum diyorsanız yıkım ha yok ben vahşi alıp karakteri yerle bir etmek istiyorum diyorsanız s2 tabikide her oyun sonun bu ukyu,yıkım vb oyunlarda 9 raund luk oynarsanız ve 1. sırada bitirip iyi bir skor alırsanız 1000 altın cepte ama soru şudur ki bu tip oyunlar seri değil ama proysanız ve wall hack kullanıyorsanız seri tabiki

Gp kasmak istiyorsanız ölüm oyunu fakat 100 puan 10 dk gibi kısa oyunlara girin ve wall hack açın pro sanız ve %30 arttırıcı varsa 1000 altın ve gp kasarsınız yok ben 500 le idare etcem diyosanız siz bilirsiniz.

Hafta sonları biliyorsunuzki kazandığımızın 2 katını alıyoruz o zaman 40 puan 10 dk bıçak moduna girin her oyunda 500 cepte hele birde full ekipman karakter varsa ne mutlu size ha ben bıçakta iyi değilim diyorsanız 100 puan 10 dk giriş açın (istediğiniz harita olabilir fakat en popüler yer bura herkes hemen giriyo)

İllegal kd kasma:

3 kişi olmanız gerek karşı takımdaki kişiler kd leri kötüleşmesin diye yan charla girsin siz birini öldürün o kaldırsın bida öldürün kaldırsın böle böle iyi kd kasarsınız fakat JoyGame bu aralar bu yolla kd kasanlarla ilgili çok ciddi bir araştırma yapıyor.
exampleses
Dosya Editörü
Dosya Editörü
exampleses

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1392
<b>Nerden</b> Nerden : Şimdi Çıktım Oyundan Seni bunu okurken gördüm..
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 09/10/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 20
Başarı Seviyesi : 1. Seviye
Kolay Kasma Taktikleri Ykvist10

MesajKonu: Geri: Kolay Kasma Taktikleri   Kolay Kasma Taktikleri EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:47 pm

Birşey Eklemek İstedim GP Kasmak İçin Uyku Modudur..Arkadaşımızın Dediği Doğrudur ama Kısa Zamanda Azar Azar GP Kasmak İçindir..
tmataso
Teğmen
Teğmen
tmataso

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 172
<b>Nerden</b> Nerden : Unuttum :D
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 21/08/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Kolay Kasma Taktikleri   Kolay Kasma Taktikleri EmptyPaz Ocak 02, 2011 5:57 pm

ukyu modunun kötü yanı uzun sürmesi fakat ordada hafta sonları gayet iyi kasıyorum mesela şimdi oyundaydım 2589 gp 1247 altın kastım ben şahsen az vakti olanlar için bıçak modunu öneririm zamanı olanlar için yıkım,uyku tipi oyunlar
malouda111
Onbaşı
Onbaşı
malouda111

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 02/01/11
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Kolay Kasma Taktikleri   Kolay Kasma Taktikleri EmptyPtsi Ocak 03, 2011 12:34 pm

en iyisi bence s2 ve ölüm oyunu .en kötüsü kurt savaşı ona girmedigim icin nası gpve altın verio bilmiorum. ölüm oyunu az altın verio haftasonu girin bence ona.
exampleses
Dosya Editörü
Dosya Editörü
exampleses

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1392
<b>Nerden</b> Nerden : Şimdi Çıktım Oyundan Seni bunu okurken gördüm..
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 09/10/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 20
Kolay Kasma Taktikleri Ykvist10

MesajKonu: Geri: Kolay Kasma Taktikleri   Kolay Kasma Taktikleri EmptyPtsi Ocak 03, 2011 7:45 pm

Benim Tavsiyem..
Açın Wall Hack
S2 Savaş Fabrikası..
İnsan Olun..

Güsel Kasılırsınız Biraz Uzun Sürer Ama Eğlencelii.Wall Olduğu İçin Pro Değilseniz Bile Size Pro Derler..Kullandığınızı Belli Etmez iseniz =)

Kolay Kasma Taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wolfteam Seri GP Kasma!
» kolay kasılma vs yabancı sw.ler
» Sniper Taktikleri ..
» CombatArms | Sniper Taktikleri
» Zombie Mode Taktikleri